KONST / Litografier / Färglitografi 11885381
nr 1188 5381
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1980, numrerad 76/460, bladets mått: 75x53 cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 4 juni 2018
kl 20:55:49
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)